Знайди місто Обери абсолютно будь-яке місто на карті
Додай фарб Обери стиль то розмір карти, які пасують до твого інтер’єру.
Насолоджуйся Повісь на стіну карту, надруковану на якісному папері, пластику чи холсті. Ми доставляємо по всій Україні

Популярні карти

Ми вже підготували карти найкрасивіших міст світу.

Крім того, у нас можна замовити карту будь-якого іншого міста:

Переваги

Швидка доставка

Новою Поштою по Києву і Україні

Безпечна оплата

При отриманні товару

Вибір матеріалу

Друкуємо на папері, пластику або холсті

Все включено

У нас можна замовити стильну рамку

Поширені запитання

Ми беремо за основу реальні карти і розмальовуємо їх, перетворюючи на цікавий арт-об'єкт і незвичайний елемент декору, що буде нагадувати про важливе для вас місто. Дизайн карт продуманий так, щоб органічно вписатися в будь-який інтер'єр квартири або офісу. Назви вулиць на плакаті спеціально прибрані.
Так, можна обрати абсолютно будь-яке місто на планеті і одразу подивитися в редакторі як воно буде виглядати у різних стилях.
Ціни на різні розміри і матеріали можна подивитися в нашому редакторі.
Ми друкуємо на якісному фотопапері, пластику чи натуральному холсті. Для плакатів на папері можна додатково замовити рамку. Для плакатів на холсті робимо галерейну натяжку на дерев'яний підрамник. При такій натяжці зображення заходить на бокові сторони холсту і загинається під підрамник. Таким чином, холст чудово виглядає на стіні і не потребує додаткової рами.
На сайті ви можете замовити один зі стандартних розмірів. Але під замовлення, ми можемо виготовити плакат будь-якого іншого розміру. Напишіть про це у коментарі до замовлення.
Більшість замовлень з передоплатою, ми відправляємо Новою Поштою або кур'єром на наступний робочий день. Замовлення з рамками чи з післяоплатою, зазвичай, відправляємо на 2-3 день. Якщо необхідно виконати замовлення ще швидше - зв'яжіться з нами.
Всі замовлення ми добре пакуємо за власний кошт. Паперові плакати - у картонний тубус чи папку. Плакати на пластику, холсті чи у рамці - у захисний картон. Нічого не б'ється.
Сплатити можна на картку, рахунок чи у відділені Нової Пошти при отриманні.
На жаль, ні. Ми продаємо лише друковані вироби.

Улюблене місто буде завжди поруч з тобою