Обери місто і дату Персональна карта створюється на основі астрономічних каталогів NASA, за якими точно вираховується положення небесних тіл в обраному місці та в обраний день
Додай фарб Обери стиль та розмір карти, які підходить для інтер’єру. Ми друкуємо на якісному папері, пластику чи холсті.
Зроби незабутній подарунок Подаруй спогади про важливий день. Вибери дату і місце особливої події, і побачиш зорі, які були над вами саме в цей момент. Ми доставляємо по всій Україні

Карти зоряного неба

Карти міст

Ми вже підготували карти найкрасивіших міст світу.

Крім того, у нас можна Створити карту будь-якого іншого міста

Аудіо-плакати

Переваги

Швидка доставка

Новою Поштою по Києву і Україні

Безпечна оплата

При отриманні товару

Вибір матеріалу

Друкуємо на папері, пластику або холсті

Все включено

У нас можна замовити стильну рамку

Матеріали

Поширені запитання

Так, це унікальна проекція зоряного неба, яка показує точне розташування зірок та сузір'їв у певний час та в певному місці. Зірки, які знаходяться близько до краю кола, були ближче до горизонту в обраний вами момент часу, тоді як зірки близькі до центру кола, було видно прямо над вашою головою. Розмір кожної точки вказує на видиму величину зірки. Також на карті ми малюємо видимі сузір'я з 88 офіційних існуючих.
Так. Ми беремо дані про рух небесних тіл з астрономічних каталогів NASA.
Ціни на різні розміри і матеріали можна подивитися в нашому редакторі.
Ми друкуємо на якісному фотопапері, пластику чи натуральному холсті. Для плакатів на папері можна додатково замовити рамку. Для плакатів на холсті робимо галерейну натяжку на дерев'яний підрамник. При такій натяжці зображення заходить на бокові сторони холсту і загинається під підрамник. Таким чином, холст чудово виглядає на стіні і не потребує додаткової рами.
На сайті ви можете замовити один зі стандартних розмірів. Але під замовлення, ми можемо виготовити плакат будь-якого іншого розміру. Напишіть про це у коментарі до замовлення.
Більшість замовлень з передоплатою, ми відправляємо Новою Поштою або кур'єром на наступний робочий день. Замовлення з рамками чи з післяоплатою, зазвичай, відправляємо на 2-3 день. Якщо необхідно виконати замовлення ще швидше - зв'яжіться з нами.
Всі замовлення ми добре пакуємо за власний кошт. Паперові плакати - у картонний тубус чи папку. Плакати на пластику, холсті чи у рамці - у захисний картон. Нічого не б'ється.
Сплатити можна на картку, рахунок чи у відділені Нової Пошти при отриманні.
Так, зробіть замовлення в редакторі і вкажіть у коментарях, що ви бажаєте отримати лише електронну версію. Вартість 350 грн

Важливий день буде завжди поруч з тобою